Przyozdobienie sali weselnej na weselu Karoliny i Maćka - w tle widoczny napis LOVE

Wesele to najważniejszy dzień w Państwa życiu.
Organizacja tej uroczystości zaczyna się zazwyczaj wiele miesięcy, jeśli nie kilka lat wcześniej.
Niektóre elementy i ustalenia mogą poczekać niemal do ostatniej chwili, lecz niektóre wymagają podjęcia decyzji ze sporym wyprzedzeniem. Dopracowanie każdego szczegółu jest niesłychanie ważne, zwłaszcza jeśli zależy Państwu, żeby Państwa goście wspominali udane wesele przez wiele lat!
Są to niejednokrotnie trudne decyzje, staramy się pomóc Państwu w podjęciu niektórych z nich.

Do najważniejszych wyborów podczas organizacji udanego wesela należą:

Wybór terminu – już na wstępie należy zdecydować, czy chcą wziąć ślub w trakcie upalnego lata, czy też może w malowniczej zimowej scenerii. Istotnym jest również wybór dnia tygodnia. Może być to np. sobota, ale równie dobrze może to być czwartek podczas długiego weekendu. Wówczas mają Państwo więcej czasu na poprawiny, oraz dłuższy odpoczynek przed powrotem do codzienności.

Wybór sali – Zespół Bez aVANtour współpracuje z kilkoma sprawdzonymi salami weselnymi na terenie Krakowa i okolic. Na Państwa życzenie możemy przeprowadzić research dostępnych obiektów, w wybranym przez Państwa regionie.

 

Zdjęcie jednej z naszych tegorocznych realizacji - Wesele w plenerze, pod namiotem.

Gorąco zachęcamy również naszych klientów do organizacji swojego wesela w plenerze – jest to nietypowa aranżacja uroczystości, która na długo zapada w pamięć gości! Posiadamy infrastrukturę (namioty, klimatyzatory, ogrzewacze, podesty etc) która pozwala nam na zorganizowanie takiej uroczystości w DOWOLNYCH warunkach pogodowych i o dowolnej porze roku!

Poprawiny – Poprawiny, czyli dodatkowa impreza, odbywająca się zazwyczaj dzień po weselu, na której listę gości zazwyczaj ogranicza się do rodziny oraz najbliższych znajomych. Wesele z poprawinami oznacza 2 razy więcej wspaniałej zabawy! 😉 Należy jednak pamiętać, ze niesie za sobą dodatkowe obowiązki, jak np.  konieczność zapewnienia noclegu dla gości. Jeśli sala weselna znajduje się przy domu weselnym, zazwyczaj problem zostaje rowiązany w prosty sposób. Niejednokrotnie jednak jest to większe wyzwanie. Mamy doświadczenie w organizowaniu noclegów dla gości weselnych i jesteśmy w stanie pomóc Państwu również z tym zagadnieniem.

Wybór DJa lub orkiestry weselnej

Wybór menu. W dobrym tonie zawsze są klasyczne potrawy, niemniej coraz więcej par decyduje się na innowacje oraz eksperymenty, jak np. sushi na weselu. Często sale weselne oferują własne menu, aczkolwiek równie dobrym pomysłem jest catering zewnętrzny, który gwarantuje nam większą elastyczność oraz możliwość wyboru bardziej nietuzinkowego menu.

Klimatyczne dodatki (napis LOVE, ciężki dym, maszyna do baniek) uświetnią każdą uroczystość. Podświetlany napis LOVE czy MIŁOŚĆ jest doskonałym sposobem aby jeszcze bardziej podkreślić uczucie jakim darzą się Państwo Młodzi, oraz stanowi malownicze tło do pamiątkowych zdjęć!
Ciężki dym to idealne tło do pierwszego tańca

 

Odpowiednie oświetlenie sali może dodać charakteru uroczystości. Umiejętnie dobrane stylowe dodatki pomogą nadać charakturu Państwa uroczystosci i sprawić, że zostanie ona na długo zapamiętana przez uczestników!

Warto zadbać również o harmonijne i eleganckie przyozdobienie sali, uwzględniające wybrany przez Państwa Młodych kolor przewodni oraz uwzględnienie tego przy projekcie zaproszeń dla gości oraz winietek znajdujących się przy stołach weselnych.
Współpracujemy z profesjonalnym grafikiem, który zaprojektuje dla Państwa każdy najmniejszy szczegół oraz ze sprawdzoną drukarnią, która gwarantuje najwyższą jakość materiałów dekoracyjnych.

Transport gości zarówno przed ślubem jak i po uroczystości. To jeden z najbardziej niedocenianych elementów uroczystosci, a przecież podróż do domu to ostatnie wspomnienie gości. Warto zadbać o to, żeby to wspomnienie było jak najlepsze!
Oferujemy dla Państwa luksusowe samochody z kierowcami, za pomocą których można przewieźć naprawdę dużą ilosć ludzi w komfortowych warunkach.

 

Dopniemy dla Państwa wszystko na ostatni guzik!

 

Skontaktuj się z nami za pomocą poniższego formularza, aby uzyskać więcej informacji lub zamówić usługę.

Kontakt:

Telefon: +48 791 624 516

Email: kontakt@bezavantour.com

Wybierz datę, w której chcesz skorzystać z naszych usług.
Usługi Transportu Premium najwyższej jakości.